znacznik mapy Chrząstowo 44, 89-100 Nakło nad Not.
telefon +48 601 070 468

Aspak to doskonały partner dla przedsiębiorców. Mamy doświadczenie pracy dla wielu branż, potrafimy zrozumieć potrzeby i specyfikę różnego rodzaju biznesu oraz wyzwania, na jakie natrafia co chwila każda firma.

Działamy na bardzo konkurencyjnym rynku nieprzerwanie od 1998 r., doskonale wiemy, co to znaczy prowadzić firmę i próbować robić to dobrze mimo trudnych warunków.

Rozumiemy, czego potrzebuje biznes, rozumiemy, co się do nas mówi. Jesteśmy praktykami.

Budujemy wszystko, czego klient potrzebuje, by jego firma rosła:

hala

HALE PRODUKCYJNE

Duży metraż, duże możliwości, duże korzyści — tak działa profesjonalnie zbudowana hala produkcyjna. To miejsce, które ma ułatwiać firmie rozwój, dając jej dosłownie przestrzeń do rozwoju i realizacji biznesowych pomysłów.

Posiadamy doświadczenie w realizacjach hal montażowych i produkcyjnych wielu rodzajów i dla różnych branż. Z przyjemnością przedstawimy szczegółowe portfolio i możliwości na spotkaniu lub podczas rozmowy (telefonicznej lub video).

Dobra hala to dobra produkcja, a dobra produkcja to rosnąca firma. Aspak zadba o to, by Twoja nowa hala spełniła wszystkie Twoje wymagania.

hala
hala
hala
hala

MAGAZYNY

Dobry magazyn pracuje na firmę każdym centymetrem powierzchni. Aby tak było, trzeba go odpowiednio zaprojektować, a potem wykonać dokładnie zgodnie z planem. To realizacja, która tylko z pozoru wygląda prosto. Jak zawsze w biznesie, finalny efekt zależy od setek szczegółów. Zadbamy o nie wszystkie.

BIURA

Dobrze zaprojektować i zbudować biuro to sztuka. To przestrzeń, w której spędzamy dużą część życia, i to przy wytężonej pracy, otoczeni ludźmi i bodźcami. Każdy detal ma wpływ na wydajność pracowników, a więc i całej firmy.

Profesjonalna przestrzeń biurowa jest jak maszyna, która może wspomagać funkcjonowanie zespołu albo też je sabotować przez niestaranny projekt bądź wykonanie krytycznych elementów.

biuro
biuro

Dla finalnego sukcesu liczy się wszystko: od skutecznej klimatyzacji po ergonomiczne rozmieszczenie biurek. Wszystkie decyzje powinny być od razu trafne; gdy rozpocznie się codzienna praca, nie będzie już czasu ani budżetu na poprawki.

„Budowanie przyszłości” oznacza w tym przypadku budowanie biur i przestrzeni biznesowych, które wspierają pracowników i pomagają działać firmie od pierwszego dnia i przez wszystkie przyszłe lata.

ZAPYTAJ
O REALIZACJĘ
BIZNESOWĄ

Uważnie słuchamy, co chcesz osiągnąć, pytamy o każdy szczegół, by dopasować ofertę, i wspólnie ustalamy wspólny plan działań krok po kroku. Tak możemy pracować również dla Ciebie. Kliknij i zobacz, jak to działa w praktyce:

Kontakt Strzałka w prawo