znacznik mapy Chrząstowo 44, 89-100 Nakło nad Not.
telefon +48 601 070 468

Aspak to budowlańcy od pokoleń, pasjonaci tego, co robią i po prostu porządni ludzie. Jeśli coś zaczynamy, to kończymy, i to tak, by klient był bardzo zadowolony.

To najważniejsze, co możemy tu powiedzieć i obiecać – że w Aspak naprawdę ciężko i dobrze pracujemy. Tak możemy pracować również dla Ciebie.

grafika

DZIESIĘCIOLECIA
DOŚWIADCZENIA

Nieprzerwanie pracujemy razem już od 1989 roku. To czyni nas jedną z najbardziej doświadczonych ekip budowlanych na rynku. Dla każdego klienta, który zleca nam swoją realizację, to realna przewaga od pierwszego dnia budowy — bo tak długa praktyka pozwala nam oszczędzać czas i pieniądze klienta, nigdy nie oszczędzając na jakości. Po prostu wiemy już, co, jak i kiedy należy robić, by wszystko poszło, jak należy.

plac budowy projekt

„LATA DOŚWIADCZENIA”
— DLA NAS TO MAŁO!

My już trzy razy obchodziliśmy dziesięciolecie firmy,
a każdego dnia przez te ponad 30 lat uczymy się
czegoś nowego i stajemy się coraz lepszym
wyborem dla klientów z całej Polski.

rok 1989 rok 1999 rok 2019

POTWIERDZONA
JAKOŚĆ

Jesteśmy dużym zespołem (kilkadziesiąt zatrudnionych osób), ale jednocześnie firmą rodzinną, skupioną na wartościach i budowaniu trwałej reputacji. Mówimy, że oferujemy „budowanie przyszłości” również dlatego, że zawsze budujemy z myślą o przyszłych korzyściach klienta. To jego budowa, jego przyszłość i jego sukcesy.

Firmę budowlaną wybiera się raz, a jakość jest na lata. Sprawdziliśmy się już wielokrotnie, a nasze realizacje indywidualne i komercyjne stoją w całej Polsce. Można nas wybierać bez żadnych wątpliwości.

budynek plac budowy
pracownicy
kobieta

ŻADNYCH OBAW

Pewność, że robota będzie wykonana jak należy, i to nie tylko tam, gdzie widać; że oddajesz robotę w dobre ręce, i że wszystko pójdzie jak trzeba — to właśnie zyskujesz, gdy Twoją budową zajmą się ludzie, który już tyle razy udowodnili, że potrafią doprowadzić do finału najbardziej ambitne zadanie.

Aspak to zespół kilkudziesięciu fachowców od wszelkich aspektów związanych z działalnością budowlaną, od planowania po fizyczne wykonawstwo.

Na bardzo trudnym rynku zdobyliśmy zadowolenie, uznanie i polecenia od setek klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowym. W branży, gdzie reputacja idzie za firmą (i za człowiekiem), takie rezultaty mówią same za siebie.

To wszystko sprawia, że Aspak to bezpieczny wybór, gdy chcesz wybudować coś ważnego.

CHCIAŁBYŚ,
BY PRACOWAŁ
DLA CIEBIE TAKI ZESPÓŁ?

Wystarczy zadzwonić, by dostać dopasowaną ofertę. Powiedz, jakiego efektu oczekujesz, co chcesz zbudować i na kiedy, a potem zobacz, jaką ofertę Ci przedstawimy. Niezobowiązująco, profesjonalnie i na czas. Kliknij:

Kontakt Strzałka w prawo