znacznik mapy Chrząstowo 44, 89-100 Nakło nad Not.
telefon +48 601 070 468

ZAMÓW PROJEKT
Z WYKONANIEM

Zamiast uczyć się na błędach wykorzystaj całe nasze doświadczenie i zaprojektuj dla siebie dom dokładnie taki, jakie potrzebujesz. Pomożemy Ci w tym!

Zajmiemy się wszystkim po kolei:

PROJEKT KONCEPCYJNY

Wstępny projekt architektoniczny, rzuty, przekroje, elewacje oraz wizualizacje przestrzenne 3D, które pozwolą Ci w pełni wyobrazić sobie, jak będzie wyglądał przyszły budynek. Na tym etapie dostarczamy też projekt konstrukcyjny określający podstawowe założenia techniczne.

makieta domu

PROJEKT BUDOWLANY

Podstawowe rozwiązania architektoniczne, techniczne, konstrukcyjne i materiałowe przygotowane według wymagań technicznych, warunków zabudowy, planu zagospodarowania i uzyskanych przyłączeń, przygotowany do złożenia w urzędzie w celu uzyskania pozwolenia na budowę.

projekt

PROJEKT WYKONAWCZY

Podstawa planu realizacji robót: rozwinięcie projektu budowlanego z uwzględnieniem specyfikacji zamówienia. Wszystkie informacje, które są potrzebne, by można było rozpocząć i z powodzeniem przeprowadzić komplet prac.

dom

PROJEKT WARSZTATOWY

Określenie sposobu i warunków wykonania w warsztacie konstrukcji stalowych lub żelbetowych, zgodne z projektem wykonawczym, możliwościami wytwórcy oraz warunkami montażu na placu.

plac budowy

Możesz na nas liczyć na każdym etapie
projektu. Inne nasze usługi to np.:

CHCIAŁBYŚ,
BY PRACOWAŁ
DLA CIEBIE TAKI ZESPÓŁ?

Wystarczy zadzwonić, by dostać dopasowaną ofertę. Powiedz, jakiego efektu oczekujesz, co chcesz zbudować i na kiedy, a potem zobacz, jaką ofertę Ci przedstawimy. Niezobowiązująco, profesjonalnie i na czas. Kliknij:

Kontakt Strzałka w prawo